Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Dowiedz się więcej o pracy polskiego psychologa Birmingham na https://psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj przez Brexit zjawisko emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikło, ale ciągle nie brak chętnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii może wywoływać wiele kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia terapeuty niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu problemami się upora?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również praca w obcym kraju, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozłąka z rodziną często wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się również kłopoty z otrzymaniem pracy lub nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami. Bariera językowa, która do tej pory jest wcale nierzadko spotykana, sprawia, że bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Zachowania te bardzo trudno jest poskromić bez wsparcia psychologa. Z tego powodu nie należy bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie rozmowy będą przekazane kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać kłopotów i niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta odbywa się w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie musi wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co powie jej psycholog.

Nasze dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339