Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą wypraw górskich? Nie czekaj! Wejdź na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym turystą, który docenia dobrze opracowane i bezpieczne eskapady w gronie zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Exploruj.pl planuje trekkingi, których celem są łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które kochają dynamiczne spędzanie urlopu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju wycieczkach. By partycypować w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to trekking dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o znacznej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne doznania. Pozwalają zarazem spełnić pragnienia i poznać swoje reakcje w niecodziennych sytuacjach. Firma korzysta z kompetentnych liderów oraz przewodników znających na wylot charakter górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielących się posiadaną wiedzą z członkami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. w Himalaje, Alpy czy na pasmo Pirin.

Nasze dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]