Biżuteria z koralem

Jeśli szukasz biżuterii z koralem, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem.

Słowo koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi duchami. Ponadto, kamień korala działa wyciszająco na osoby nerwowe i spięte. Symbolizuje siłę i niekiedy nazywany jest także kwiatem morza. Składany w ofierze mitologicznej bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie stroju

Mówi się, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą ozdobą. Nie mniej jednak elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też idealnie pasuje do codziennych stylizacji, ale i na ważne uroczystości. Kamień korala występuje barwach: różowym, czerwonym oraz niebieskim.

Jak biżuteria z koralem wpływa na stan naszego zdrowia?

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Koral oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Jego barwa blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom młodym. Reguluje cykl menstruacyjny i pozytywnie oddziałuje na poprawę płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w złość, mogą liczyć na jego właściwości hamujące. Uznaje się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na spokojne życie rodzinne, bez stresu.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]