Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Potrzebujesz pomocy jubilera Kraków? Kliknij tutaj.

Wraz z ewolucją internetu i rozkwitem rynku, zreformowaliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Dziś chętnie korzystamy z opcji zakupów przez internet. I choć w sieci można znaleźć nieomal wszystko, wciąż jest mnóstwo produktów, które zaleca się kupować w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Atuty zakupów w sklepie jubilerskim

Zakup srebrnej broszki, pierścionka czy łańcuszka łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Tym samym, żeby mieć pewność, iż biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli planujemy nabyć pierścionek zaręczynowy czy też obrączki, możemy nałożyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli z kolei wybierzemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za ciasny albo za luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego wymiaru lub zrobi nowy. Kolejnym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej wskazówki jubilera. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, wskaże współczesne nurty we wzornictwie, pomoże nam dobrać odpowiedni kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co obecnie wręcza się z okazji komunii, ślubu czy imienin.

Dodatkowe usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale także świadczą inne usługi. Naprawa popsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeśli zerwał się nam naszyjnik bądź wypadł kryształek z kolczyka, jubiler błyskawicznie i po mistrzowsku naprawi go w swoim warsztacie. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na pierścionku lub zawieszce datę, gratulacje, podziękowania albo inną istotną dla nas frazę. Natomiast jeśli chcemy obdarować kogoś wyjątkowym upominkiem, ewentualnie mamy własny pomysł na zawieszkę albo sygnet, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w mieszkaniu trzymamy zbędną czy też zniszczoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasze dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]