Kolczyki kwiatki – jak je dopasować?

Dowiedz się więcej o kolczykach kwiatkach na www.bizutik.pl.

Od stuleci jeden z ulubionych motywów, z którego złotnicy czerpią pomysły, to kwiaty i ogólnie otaczające nas rośliny. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest naprawdę wiele. Wśród głównych z nich wyliczyć warto bezapelacyjnie dużą różnorodność tego typu wzorów powodującą, iż błyskotki z kwiatami mogą być noszone zarówno przez dojrzałe kobiety, jak i dzieci. Nie powinniśmy zapominać także o atrakcyjnym wyglądzie, którym często cechują się kolczyki kwiatuszki tudzież inna biżuteria wykorzystująca wzory florystyczne – albowiem ona bardzo dobrze pasuje zarówno do eleganckich, wyjściowych kreacji, jak i stylizacji casualowych. Jak więc wybierać kolczyki kwiatki, by wspaniale się prezentowały?

Kolczyki kwiatki – dobrze dobierz je do danej kreacji

Kolczyki kwiatuszki bywają naprawdę błyskotliwym dopełnieniem każdego stroju – niejednokrotnie stają się wręcz najważniejszym jej akcentem. Aby tak się jednakże stało, muszą być odpowiednio dobrane do danej stylizacji. Jeśli idzie o kreacje wieczorowe lub te przeznaczone na oficjalne wydarzenia, najlepszym dodatkiem do nich są bezsprzecznie kolczyki kwiatki ubogacone drogimi kamieniami lub kryształkami. Kolczyki emaliowane będą zaś prezentować się ładnie przy mniej formalnych, casualowych stylizacjach. Zwróćmy również uwagę na typ ich zapięcia – kolczyki inspirowanych światem roślin najczęściej mają sztyfty. Oddzielną kategorię stanowią kolczyki tworzone z dotąd rzadko wykorzystywanych w branży jubilerskiej materiałów, jak przykładowo tworzywa sztuczne, drewno bądź ceramika.

Kolczyki kwiatuszki to nie wszystko. Pozostałe motywy roślinne

Pozostając wciąż w temacie kolczyków kwiatuszków, nie sposób byłoby nie zaznaczyć, że kwiaty nie są jedynym motywem florystyczny, który podbił uznanie złotników i ich klientów. Znacznym popytem cieszą się również wzory inspirowane sylwetce liści i pnączy. Nieco rzadziej występują – chociaż możemy kupić je w sklepach – to kolczyki z motywami owoców lub całych roślinnych sylwetek.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]