Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki.

Jednymi z najchętniej kupowanych przez kobiety dodatków są niewątpliwie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się dlaczego są tak rozchwytywane oraz gdzie można je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych rodzajach. Najpopularniejsze są urocze wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również szykowne. Równie często wybierane są wiszące dodatki, które pięknie wydłużają szyję. Sprzedawane jako wysadzane drogocennymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Elementy wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie występuje w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Kupując kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz technologię ich produkcji – najbardziej oryginalne uzyskano techniką matowienia.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki ciągle prezentowały się doskonale, należy dokładnie je czyścić i na bieżąco eliminować śniedź. Należy przecierać je codziennie miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne specyfiki zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki trzymać w zamkniętych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast starych metod pielęgnacji, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu substancje niezwykle rysują miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór kolczyków jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite wyprzedaże. Poza tym zakupy w internecie to niezwykła wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.