Wisiorki ze srebra

Srebrny wisiorek znajdziesz na https://www.bizutik.pl/wisiorki.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet docenia oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety możliwość kupowania takiej ilości biżuterii nie każdej z przedstawicielek płci pięknej jest dostępna. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Jeśli chcesz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od długości łańcuszka wisiorek możesz mieć blisko przy szyi, albo niżej na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak biżuteria prezentuje się w całości.

Równie ważna jest szerokość wybieranego łańcuszka oraz materiał, z jakiego został wykonany. Zdecydować się można na łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łezki, kwadratu etc), ale również imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Szeroki wybór istnieje także jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]