Organizujesz maraton? Pomyśl o gadżetach dla biegaczy

Biegi są w ostatnim czasie preferowaną aktywnością ogromnej liczby Polaków. To sport, który można praktykować w dowolnym miejscu, ponieważ nawet w dużych aglomeracjach znajdują się bulwary i rozległe tereny zielone, gdzie można pobiegać. A co najważniejsze – jogging nie wymaga znacznych nakładów finansowych. Wystarczą tylko dobre buty, oddychający t-shirt i trochę chęci.

Gadżety dla biegacza – co wręcza się uczestnikom półmaratonów

Także w małych miejscowościach co roku odbywają się półmaratony, w których uczestniczą nie tylko miłośnicy tego sportu, ale i profesjonaliści. Zapisanie się na takie wydarzenie sportowe nieraz łączy się z niewielką opłatą, w ramach której poza możliwością startu uczestnicy odbierają również mały zestaw gadżetów. Bazą takiego pakietu gadżetów zwykle jest koszulka biegowa, numer startowy, rzadziej napój izotoniczny. Jednakże coraz częściej sponsorzy imprez biegowych dorzucają do nich więcej gadżetów dla biegacza. Na bardziej prestiżowych wydarzeniach sportowych są to być m.in. nieduży ręcznik do wytarcia potu, pas sportowy na biodra, tzw. nerka czy też opaska do biegania, w której można schować klucze albo telefon. Sportowcy bardzo cenią sobie takie zestawy gadżetów, gdyż nawet jeśli nie zdobędą w biegu zadowalającego miejsca, to t-shirt z logo imprezy będzie dla nich zawsze pamiątką z uczestnictwa w biegu. Co istotne, jest to pamiątka przydatna, którą sportowiec może ubierać w czasie swoich treningów.

Gadżety dla biegacza – nanieś na nie logotyp patrona

Małe i duże imprezy sportowe rzadko radzą sobie bez pomocy sponsorów finansujących ich organizację. Tradycyjnie logo organizatorów i patronów biegów zamieszcza się nie tylko na plakatach czy banerach reklamujących imprezę, ale też i na gadżetach wręczanych biegaczom. W zależności od rodzaju tkaniny czy tworzywa, z którego wytworzone zostały gadżety dla biegaczy, do naniesienia na nich logo organizatorów używane są rozmaite techniki nadruku. W przypadku t-shirtów jest to z reguły sitodruk zapewniający ogromną żywotność grafiki.