Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Zdobądź więcej informacji o ofercie dystrybutora silników prądu stałego na https://bit.ly/2QdTdah.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od uznanych światowych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Eisele Antriebstechnik GmbH

Działająca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników prądu stałego, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, a także przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wysoką solidnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy układów służących do obsługi intralogistyki, a za sprawą możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, a także przy znacznej wilgotności (nawet do 90%).

Firma Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH i Bodine Electric Company.

Nasze dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]