Budowa domów drewnianych – dom z drewna nie musi być nudny

Jeżeli chcesz zlecić budowę nowoczesnych domów drewnianych, kliknij tutaj.

Coraz więcej osób marzy o posiadaniu własnego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się zrealizować to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w naszym krajobrazie dominowały domy w kształcie zwykłego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się też dużymi stratami energii. Dzisiaj wygląda to w stu procentach inaczej. Wyjątkowo chętnie decydujemy się na domy z drewna, które stanowią połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy drewniane to teraz najlepszy przykład na to, jak efektywnie można łączyć klasyczny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam wygodę. Styl góralski – bo tak często określa się również styl podhalański – to kwintesencja dobrego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, balkon lub weranda – to typowe cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu podhalańskim. By jednak taki dom był nowoczesny, architekci stawiają na liczne przeszklenia, chętnie wykorzystują także innego rodzaju nowatorskie materiały. Taki dom może być także energooszczędny. W tym celu architekci stawiają na zwartą bryłę budynku, zalecają dobór właściwych okien oraz właściwe ocieplenie. Domy z drewna wzniesione w stylu podhalańskim połączonym ze stylem nowoczesnym spotkać można często w jednym regionie naszego kraju. Jest to oczywiście Małopolska, na terenie której leży piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt specjaliście

Wykonanie doskonałej jakości projektu domu z drewna, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z nowoczesnością naprawdę nie jest proste. Dlatego najrozsądniej jest zlecić to zadanie specjalistom. Dokładnie tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie prezentował się pięknie, a jednocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Nasze dane teleadresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]