kurs digital painting

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży filmowej i reklamowej. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć bajkowe postaci, a także obrabiać grafikę w Photoshopie. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich toku uczniowie poznają funkcje programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak posługiwać się maskami i warstwami, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z reklamą, animacją, grami komputerowymi i filmem.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]