Gdzie znaleźć kompleksowe informacje o wydarzeniach i atrakcjach w Małopolsce?

Więcej o nieznanych miejscach w Małopolsce, skieruj się tu.

Mimo, że Małopolska to jedno z najmniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, stąd często ciężko odnaleźć się w setkach wiadomości o ciekawych atrakcjach oraz bieżących wydarzeniach sportowych bądź kulturalnych w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – poznaj stronę opracowaną specjalnie dla turystów

By przybliżyć przyszłym zwiedzającym atrakcje turystyczne tego województwa, przygotowano serwis visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiadomości nie tylko o najpiękniejszych miejscach oraz zabytkach Małopolski, jak też o wystawach i eventach kulturalnych, sportowych czy folklorystycznych organizowanych na jego obszarze. Witryna prowadzona jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach projektu MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na portalu? Osoby myślące o pobycie w Małopolsce o razu na stronie głównej dostrzegą mapkę, na której błyskawicznie odnajdą galerie i zabytki, motele, hotele i kempingi, a także Centra Informacji Turystycznej zlokalizowane w miastach Małopolski. Portal pomaga zaplanować wizytę na południu Polski też pod względem logistycznym, oferując informacje zarówno o wypożyczalniach aut i parkingach, jak i o lotniskach i dworcach. Prócz tego dla osób, które z najrozmaitszych powodów nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował wirtualne spacery przedstawiające m.in. atrakcje narciarskie, czar parków narodowych i krajobrazowych oraz Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Portal o najciekawszych miejscach w Małopolsce nie pomija cudzoziemców

Witryna visitmalopolska.pl nie zapomina też o zagranicznych turystach, którzy chętnie odwiedzają Kraków, Zakopane czy inne południowe miejscowości. Newsy dodawane na stronie publikowane są w związku z tym w języku angielskim, ale prócz tego w m.in w języku słowackim, rosyjskim i niemieckim, francuskim. podróżnicy z zagranicy znajdą tu indeks konsulatów i ambasad mających swoje siedziby w regionie województwa małopolskiego. Niesłychanie wartościowy dla obcokrajowców jest również dział Rozmówki, w którym poznają najpopularniejsze słówka i zwroty, które pomogą im porozumieć się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć podczas wizyty naszym kraju.

Nasze dane teleadresowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego