nowoczesne meble biurowe, producent mebli biurowych Poznań

Nowoczesne meble biurowe to wizytówka Twojej firmy

Od wielu lat nie ma już prawa bytu pogląd, iż wyłączną rolą mebli biurowych jest ich funkcjonalność. W dzisiejszych czasach planując biuro czy to we własnym home office czy w przestrzeni firmowej dążymy do tego, aby meble jakie w nim postawimy odznaczały się też przyjemnym dla oka wyglądem oraz ergonomią. Meble spełniające wszystkie powyższe warunki można znaleźć w ofercie poznańskiej Fabryki Mebli BALMA S.A., która od ponad czterdziestu lat wytwarza wysokiej jakości meble biurowe dla polskich jak i zagranicznych klientów.

Nowoczesne meble biurowe to najważniejszy element przyjaznej przestrzeni pracy

Czym cechują się nowoczesne meble biurowe? To meble, które spełniają wszystkie potrzeby użytkownika. Umożliwiają one doskonałą organizację zadań stając się częścią wydajnego środowiska pracy. Równolegle znamionuje je wysoka jakość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat również przy ich nadzwyczaj intensywnym użytkowaniu. Ten poziom trwałości mebli możliwy jest tylko przy stosowaniu przez producenta wysokich standardów produkcji, w tym w wykorzystaniu stosownych surowców, choć równie ważną rolę ma tu głęboko przemyślany design każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych to mariaż funkcjonalności z pięknem. W końcu mebel stanowiący najważniejszy element przyjaznej przestrzeni biurowej musi mieć opcję dopasowania go do różnorodnych stylów pracy użytkowników, jednak nie może w tym samym czasie niszczyć stylistyki otoczenia. W biurze spędza się 8 godzin dziennie, a im lepiej w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym wyższa staje się wydajność jego pracy. Oprócz tego, wygląd biura jest zasadniczo wizytówką firmy, która wiele może o niej przekazać przyszłemu klientowi na długo przed zdecydowaniem się na kooperację.

Oferta poznańskiego producenta mebli biurowych

Poznańska spółka BALMA w swojej ofercie mebli ma w zasadzie wszystko co niezbędne do wyposażenia biura. Prócz tradycyjnego wyposażenia jak stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, regały i biurka, u tego producenta mebli biurowych można złożyć zamówienie na też parawany i ścianki umożliwiające podział przestrzeni pracy na indywidualne sektory, taborety czy hokery z tapicerowanymi siedziskami, lady recepcyjne, a nawet kwietniki pasujące do estetyki biura. Ważną częścią oferty spółki BALMA są praktyczne stoły i biurka z opcją regulacji wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik w mgnieniu oka może zmienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, co w rezultacie minimalizuje ryzyko dokuczliwego ból dolnej części pleców.

Nasze dane teleadresowe:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]