Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Po więcej szczegółów o Flobo - automatycznej obsłudze należności skieruj się tutaj.

Właściciele firm cały czas szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas przeznaczany na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też obsługuje windykację opóźnionych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko największych firm, ale również i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, wyjątkowo przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie natrafiają na problemy z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla domów wypoczynkowych, biur podróży oraz podmiotów oferujących usługi

Zastanawiasz się czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, dlatego rewelacyjnie zda egzamin w szkołach językowych albo prywatnych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się także domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]