Kantor internetowy to prosta obsługa i wiele korzyści

Szukasz korzystnej oferty wymiany waluty online? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na www.kantor.pl.

Jeszcze kilkanaście lat temu jedyną drogą wymiany waluty była wizyta w kantorze bądź w pobliskiej placówce bankowej – te pierwsze do tej pory spotkać można w galeriach handlowych oraz przy hipermarketach! Jednakże w błyskawicznie zmieniającym się świecie, ludzie zapragnęli wymieniać obcą walutę bez konieczności opuszczania domu i po niższych kosztach, dlatego też utworzono kantory internetowe, w których jest to możliwe.

Atuty kantoru online

Operacja w kantorze online jest tak samo łatwa jak wymiana waluty w fizycznym kantorze. Nabywca wchodzi do serwisu przez zarejestrowany przez siebie profil, a w następnej kolejności wpłaca do swojego panelu kwotę, którą pragnie wymienić na wybraną walutę. Zaletą kantorów wymiany walut online jest przede wszystkim to, iż transakcje można zlecać w nim w dowolnym momencie, a sama wymiana walut ma miejsce już w porze pracy serwisu po aktualnych kursach, ustalanych w oparciu o informacje pozyskiwane z Forex co kilka sekund, a nie – jak w przypadku tradycyjnych kantorów – po uśrednionych kursach, zazwyczaj z zeszłej doby. Następnym i bardzo istotnym walorem kantorów online są mniejsze spready aniżeli te narzucone przez kantory stacjonarne i banki. Przewalutowanie w tych drugich polskiego złotego (zależnie od indywidualnego cennika) może prowadzić do zapłacenia spreadu na poziomie nawet 4-5%, natomiast w kantorze online spready z reguły nie wychodzą poza 2%. Kantory internetowe oferują także kilka specjalnych usług lubianych przez klientów, np. dają możliwość ustawienia transakcji odroczonej, w której klient zleca przewalutowanie po wyznaczonym przez niego kursie (przewalutowanie jest przeprowadzane dopiero wówczas, gdy podany przez użytkownika kurs spotka się z tym na rynku) czy też w uzgodnionym przez nabywcę dniu.

Kantor wymiany walut online – usługa dla pracowników zagranicznych i kredytobiorców

Kantory online to opcja dla osób ceniących sobie wygodę, a także ogromną autonomię w dysponowaniu własnymi pieniędzmi. Wykorzystują je także kredytobiorcy spłacający pożyczki w obcej walucie oraz osoby pracujące czy też uczące się poza granicami Polski. Jednak nim postanowimy powierzyć swój kapitał kantorowi online, warto sprawdzić jego renomę oraz poziom bezpieczeństwa, np. poprzez weryfikację na portalu KNF, czy jest on zarejestrowany jako instytucja płatnicza.

Nasze dane teleadresowe:
Platforma wymiany walut Kantor.pl
SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
ul. Trakt Św. Wojciecha 149
80-017 Gdańsk

Tel.: +48 22 364 5 364
E-mail: [email protected]