Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Catering firmowy Katowice - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Ważne spotkanie biznesowe, szkolenie lub sympozjum – każda pokaźniejsza firma na pewno w końcu stanie przed koniecznością przygotowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeśli na urządzanym spotkaniu mają pojawić się duże tłumy, warto skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering biurowy – zagwarantuj uczestnikom konferencji napoje i przekąski

Warsztaty i konferencje biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 6-8 godzin, częstokroć nawet przez 2-3 dni. Ich partycypanci otrzymują ścisły program prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są zazwyczaj dwie kilkuminutowe przerwy, w czasie których niemożliwe jest zjedzenie większego posiłku w najbliższej restauracji. Stąd konieczne jest zapewnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą szybko skonsumować podczas przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, również zabrać ze sobą na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć nie bojąc się o pobrudzenie ubrania czy rąk. W ramach oferty cateringu biurowego użyczany jest także sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – ważny element kursów biznesowych

Bufet kawowy jest niezmiernie ważna, daje wszak uczestnikom czas na rozluźnienie się po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Ponadto jest to również szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze problemów omawianych na spotkaniu. Automat z kawą i słodkimi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nie ma szans sprostać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych sympozjów czy płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z papierowych kubeczków, gryząc przyniesione z domu lub kupione po drodze w na stacji benzynowej sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu biurowego podniesie więc prestiż wydarzenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o wygodzie uczestników.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]