Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Zleć catering imprezowy na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Sezon wakacyjny obfituje w niezmiernie modne w ostatnim czasie imprezy na świeżym powietrzu czy pikniki firmowe, ale w zasadzie każdego tygodnia w przeróżnych miastach kraju prowadzone są benefisy, konferencje bądź gale. Takie eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której niezbędną częścią są profesjonalnie przyszykowane i zaserwowane posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – jakość oprawy eventu jest istotna

Wybrałeś już miejsce, gdzie zorganizujesz piknik lub masz zamówioną salę bankietową? Super! Teraz powinieneś postarać się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia apetycznych trunków, ciepłych posiłków oraz przekąsek. Miej na uwadze, że w czasie ważnych bankietów nie wystarczy postawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i spodziewać się, iż uczestnicy obsłużą się sami. Jakość oprawy wydarzenia jest ważna – wygodne rozstawienie stolików, szykowne akcenty dekoracyjne, a także prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia z pewnością będą również pod wrażeniem, jeśli dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a potrawy będą serwować im wprawni kelnerzy.

Czy warto korzystać z możliwości zamówienia cateringu na imprezę?

Zaletą skorzystania z oferty cateringu na imprezę jest bezspornie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje rewelacyjne menu, ale też szczegółowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy będą dostarczone we wskazane miejsce, zespół firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy obsłużą uczestników w trakcie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, oraz jeśli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uatrakcyjnić wydarzenie pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, żeby prześledzić z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Trzeba wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od wielu lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego typu imprez, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i niewielkich. W trakcie ustalania detali zlecenia podpowie ona, jakie dania, przekąski i napoje perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]