Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Na lastrada.pl zlecisz catering z dowozem.

Kiedy organizujesz wystawny event prywatny bądź firmowy, na który chcesz zaprosić znaczną ilość gości, zazwyczaj nie będziesz w stanie w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując drobne przekąski oraz napoje w hipermarkecie – ważne eventy najczęściej potrzebują stosownej oprawy też w obszarze posiłków. Zatem nie powinno się stawiać na stołach gości po prostu ciasta i oranżady. W takich przypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Chcesz wynająć usługę cateringu? Precyzyjnie komunikuj własne oczekiwania

Profesjonalne podmioty oferujące usługi cateringowe z reguły świadczą kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na komunie, chrzciny czy śluby, catering dla firm i catering świąteczny, czyli dostarczanie posiłków na Wigilię. Oferty te są dobrze dobrane do charakteru konkretnych imprez, przez co zazwyczaj różnią się np. kosztem i rodzajem dań oferowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringu trzeba pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie opisać własne oczekiwania, a jednocześnie być też otwartym na jego pomysły. Wszak dla caterera pomoc w organizacji eventów przeróżnego rodzaju to codzienność, a doświadczenie nabyte w tym obszarze umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które przypadną do gustu większości zaproszonych gości.

Czy warto korzystać z usług cateringowych?

Przygotowanie poczęstunku nawet dla niewielkiej grupy gości może stać się olbrzymim problemem, głównie wówczas, jeśli musimy wykonać to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na organizację pozostałych kluczowych aspektów imprezy. Daje to także możliwość zaserwowania uczestnikom fenomenalnych potraw przygotowanych przez wykwalifikowanych kucharzy. Trzeba przy tym zaakcentować, iż istotnym przymiotem dań oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezentacja. Prócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez posiadają także swoją ekipę doświadczonych kelnerów.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]