Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Wirtualny spacer. Wejdź na https://www.fotografsv.pl/model-wnetrza-3d/, aby skorzystać z umiejętności specjalisty.

Wirtualny spacer z modelem 3D to świetna metoda na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, z których zamierzają korzystać. Dla sporej ilości klientów opcja obejrzenia takiego lokalu przed sygnowaniem umowy jest niezwykle ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery i modele 3D? Jak można użyć taką wizualizację do promocji i czy opłaca się to robić? Więcej informacji na ten temat prezentujemy w dalszej części artykułu.

Do czego przyda Ci się wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o kilkanaście fotografii model 3D danego budynku, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest rozkład poszczególnych wnętrz, a my możemy go zbliżać, przesuwać oraz zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany użytkownikom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do ogólnej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od opracowania samego modelu wnętrza 3D, możemy także zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to bardzo popularny wariant. Polega on na tym, że prócz oglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo hotelu lub siedziby przedsiębiorstwa, możemy przejść za jednym kliknięciem do takiego wnętrza, a następnie rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala także przemieszczać się do innych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistym życiu.

Jak mogę zastosować wirtualny spacer VR?

Za pomocą modeli 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo zademonstrować odbiorcom konkretną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę promocji można użyć do zaprezentowania pracowni, hotelu czy baru, a także w prosty sposób zademonstrować szerokiemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy również użyć, w celu sprzedaży domu, żeby ewentualni klienci mieli możliwość szczegółowo przyjrzeć się nieruchomości.

Jest kilka powodów, dla których powinno się opracować modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to możliwość opublikowania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie www bądź udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również doskonałą możliwość przekonania klientado zamówienia naszych usług. Osoby, które poznają bliżej naszą firmę obdarzą ją o wiele większym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to również bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, bowiem aktualnie – mimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — należy po prostu zamówić jego opracowanie u doświadczonego fotografa.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]