Gdzie zorganizować zabawę na 18 urodziny – w lokalu czy w domu?

Jeżeli interesuje Cię korzystna oferta sali na urodziny w Krakowie, skieruj się na palacradziwillow.pl.

Nierzadko w przypadku niektórych rocznic, imienin czy urodzin nie organizujemy żadnych imprez z krewnymi oraz znajomymi, nie uznając, że jest to ważne. Lecz są takie kluczowe życiowe momenty, których odpowiednie celebrowanie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest niezaprzeczalnie osiągnięcie pełnoletności, czyli tzw. “osiemnastka”.

Szukasz salę na 18 urodziny – wybierz taką z przestronną salą taneczną

Wraz z nadejściem 18 urodzin następuje mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła głosować w wyborach, spożywać i nabywać alkohol, może założyć biznes czy pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych. Lecz zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych zagadnieniach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest możliwość urządzenia niepowtarzalnej imprezy ze znajomymi. Alternatywą bywa w zasadzie kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w domu będzie się bardzo różnić od innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Wobec tego lepszym wyjściem jest wynajęcie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć kilku przyjaciół postanawia zorganizować wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnej sali, ale w tym samym czasie umożliwia ograniczyć jednostkowe wydatki. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących przestronną salę taneczną (ciężko bowiem jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na salach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który dostarczy wyśmienite dania imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie na powietrzu? Wyszukaj lokal na urodziny z opcją wyjścia do ogrodu – w gorące dni można rozłożyć w nim spory namiot i urządzić spotkanie z grillem.

O czym jeszcze trzeba pamiętać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Każdy wie, iż osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi dorośli spożywają napoje wyskokowe. Radzimy z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, aby osoby niepełnoletnie, a wszak może ich nie brakować pośród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Szałowy wygląd sali też jest niezmiernie ważny, by zaproszeni kompletnie wczuli się w ducha zabawy. Trzeba więc postawić na salę na urodziny, która zadba o przystrojenie przestrzeni zgodnie z wytycznych solenizanta oraz dobrze rozstawi stoliki z posiłkami oraz napojami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie bardzo dobrze sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “na raz”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostosuje kartę dań zarówno do charakteru imprezy, jak i do zasobności portfela oraz zasobności portfela klienta.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]