Jak wybrać miejsce na wesele?

Na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/ odnajdziesz korzystną ofertę sali ślubnej w Krakowie.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz zaproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli narzeczeni zechcą urządzać przyjęcie dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest wybranie odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której goście będą bawić się w ten specjalny dzień w najlepszych warunkach.

Miejsce na wesele – sprawdź jego dystans od kościoła i pojemność

Szukając lokalu na wesele para młoda musi uwzględnić parę dość istotnych czynników. W pierwszej kolejności musi znać liczbę uczestników zabawy, aby uzyskać pewność, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest również, żeby mieli salę taneczną. Oprócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna i czy przedostanie się do niej będzie bezproblemowe. Jeśli na wesele poproszeni są bliscy i przyjaciele z odległych krańców Polski, wypada poszukiwać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, dekoracja stołów i ułożenie menu. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny dla młodych par z Krakowa i okolicznych miejscowości

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie ślubne w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić ponad stu gości. Imprezę można wyprawić także w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez trudu nawet 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż usytuowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Przejazd orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej aniżeli w przybliżeniu pół godziny.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]