Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/ zlecisz pozycjonowanie Krakow.

Powszechność internetu oraz wygoda wykorzystania go w celu wyszukania potrzebnych usług i artykułów doprowadziła do tego, że każda marka chce aktualnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony firmowej nie znaczy, że klienci nas znajdą – ważna jest bowiem widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo małych firm, działających wyłącznie w określonym województwie bądź wręcz w jednym mieście, na przykład w Krakowie lub w Lublinie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swoim mieście

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych lub usług korzystają najczęściej z fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, jak np. “sklep z elektroniką kraków”, “restauracja bliskowschodnia kraków” lub “depilacja brwi kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty docelowym odbiorcom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że działania SEO ukierunkowane są na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład poprzez przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści, założenie i optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży optymalizacji, pozycjonowania oraz projektowania stron internetowych od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu dobrze poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron www i w ten sposób pozyskać nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, a także rozbudowę contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może sprawdzać na bieżąco efekty pozycjonowania.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]