Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Parking lotnisko Kraków Balice. Uzyskaj więcej wiadomości.

Możliwość trafienia nawet w najbardziej oddalone miasta świata, szybkość oraz wygoda – to główne atuty podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zdobył duże uznanie. Wyjazd, którego częścią jest przelot, wiąże się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością problem dotarcia do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu jest zmuszona wszak przejechać dziesiątki kilometrów. Tak długą drogę najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne komplikacje połączone z przyjazdem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Parking w Krakowie – podróżuj bez trosk, twój samochód jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu przygotować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą rzecz jasna martwić się o swoje auto, gdyż parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, toteż nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca odstawić samochodu. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest szczególnie ważne w czasie silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na pomoc jego pracowników

Jeśli zdecydujemy się na ofertę parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy liczyć także na wiele udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest niewątpliwie sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Prócz tego kierowcy mogą uzyskać wsparcie zespołu parkingu w nagłych przypadkach, takich jak ubytek powietrza w oponach lub rozładowanie akumulatora.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]