Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Dowiedz się, komu zlecić organizację imprez firmowych.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne czy plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają za zadanie zbudowanie głębokich więzi pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, m.in. po to, żeby uczcić podpisane kontrakty, a także rozmaite szkolenia, bankiety dla klientów biznesowych oraz sympozja. Takie imprezy wymagają stosownego planowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem działaniach marketingowych.

Jak dobrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

O ile nie mamy w budynku firmy dużych pomieszczeń, w których uda się wyprawić galę, należy rozejrzeć się za propozycjami wynajmu lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoim wystrojem do klasy urządzanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla kontrahentów spółki, w trakcie których świętowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie powinny odbyć się w zwykłym lokalu. Należy w takich sytuacjach zaplanować event w niepowtarzalnym miejscu, które ostatecznie uwydatni doniosłość uroczystości. A jeśli na imprezę poproszeni będą uczestnicy nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie sali trzeba postawić na lokal, zlokalizowany niedaleko bogatej bazy hoteli, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij zaproszonym najlepszą obsługę

Podczas organizacji wydarzenia firmowego nie wolno zignorować tak istotnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Świetnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania solidnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w wyznaczoną lokalizację smacznych potraw dla obecnych, ale również doradzi jakie potrawy wybrać do menu i weźmie na siebie rozstawienie stołów. W czasie pokazowych gal wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali nieskazitelnej obsługi. Należy więc postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki do stołu, a także wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko apetyczne, lecz i świetnie prezentujące się na talerzu dania.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]