Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Kraków architekt, znajdziesz na joannaklusak.com.

Pracownia architektoniczna świadczy zróżnicowany wachlarz usług – spełnia marzenia osób, które chcą osiedlić się w wygodnym i praktycznym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt przygotowuje całościowy projekt obiektu, a następnie aktywnie sprawuje kontrolę nad przebiegiem robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje renowację domu albo występuje z propozycją aranżacji już gotowych domów.

W czym wesprze Cię doświadczona pracownia architektoniczna?

Szukasz ciekawych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się od wielu budowli w mieście? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie funkcjonalny, a zarazem wygodny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające współczesne trendy w projektowaniu przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

W portfolio mamy zarówno projekty aranżacji mieszkań, domków jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Dotychczasowe realizacje to m.in. żłobki, biura, apartamenty pod wynajem czy budynki rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki danego obiektu. Nasza pracownia architektoniczna może również rozplanować pojemne i praktyczne garderoby, które umożliwią najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]