Monitorowany parking w Balicach – czy warto z niego skorzystać?

Zapoznaj się z ofertą parkingu w Balicach na pandaparking.pl.

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, lecz to generuje problem: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem można postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, , a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]