finger food catering, przekąski cateringowe

Nie masz czasu przygotować dań na imprezę? Zamów catering kanapkowy

Organizacja nawet ogromnego przyjęcia nie jest trudna, gdy posiadamy wiele wolnego czasu na kupowanie koniecznych produktów i napojów oraz następnie własnoręczne preparacja z nich pysznych przysmaków dla zaproszonych uczestników uroczystości. Co prawda nie wszyscy mają taką możliwość, lecz nie oznacza to od razu, że powinno się porzucić zamiar uczczenia znaczącego wydarzenia. W takim przypadku zalecamy poszukać oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Potrawy, które spożyjesz na stojąco widelca

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to oferta kierowana z reguły do klientów biznesowych, ale decydują się na nią regularnie także osoby prywatne oraz różnorodne instytucje planujące wytworne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie imprezy w potrawy typu finger food, innymi słowy maleńkie przekąski, które można skonsumować stojąc i bez konieczności użycia widelca. Klasyczny finger food nie wymaga też zastosowania talerza – to dosłownie przekąska na “raz”. Finger food to na ogół kanapki, tartoletki owocowe i warzywne czy też roladki. Ta wersja cateringu świetnie sprawdza się na uroczystościach, podczas których zależy nam na bliskiej interakcji uczestników. Umożliwia on uczestniczenie w luźnych pogawędkach, a przy tym nie redukuje interakcji wyłącznie do gości usadzonych przy konkretnym stoliku.

Atuty cateringu kanapkowego?

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi docenią atuty, jakie niesie zamówienie przygotowania cateringu z przekąskami podmiotowi zewnętrznemu. Po pierwsze, dzięki niemu pozbywamy się problemu z ułożeniem stolików oraz stresu z planowaniem usadzenia gości eventu. Zakąski oraz gorące i zimne napoje ustawione są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy mają na to ochotę. Ułatwia to organizację eventów przede wszystkim w niedużych aulach, gdzie użycie wystarczającej liczby stolików byłoby kłopotliwe. Catering finger food automatycznie sprawia również, że uroczystość ma mniej poważny, luźniejszy nastrój. Wypada zaakcentować, że menu z małych przekąsek jest na ogół tańsze niż wykwintne obiady, a zarazem daje większą możliwość dopasowania ich do tendencji żywieniowych gości imprezy. Co najistotniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nierzadko stanowiło poważną komplikację przy organizacji wydarzeń firmowych.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]