Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Korzystna oferta utrzymania WordPress.

WordPress, opracowany głównie jako platforma blogowa, szybko stał się bardzo często używanym systemem zarządzania treścią. Ponieważ jest szybki oraz łatwo można opanować podstawy posługiwania się nim, korzysta się z niego współcześnie do projektowania złożonych stron i sklepów e-commerce. Aczkolwiek ten CMS bywa powodem przykrych niespodzianek, z tej przyczyny ważną i potrzebną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj cyklicznego wdrażania nowych edycji CMS-a

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest niewątpliwie aktualizowanie jej do najnowszej wersji systemu zarządzania treścią. Nierzadko jednak przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony lekceważą okresowe wdrażanie kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na ataki hakerów czy zawirusowanie. Poza tym, mimo iż WordPress jest nadzwyczaj prostym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować niechcianymi komplikacjami z prawidłowym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Dlatego ważne jest, żeby czynność tę realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu informatycznego, zaleca się polecić aktualizowanie WordPressa zewnętrznemu specjaliście.

Opieka techniczna nad stroną – usługa dla blogerów i małych i dużych przedsiębiorstw

Usługa opieki nad stroną internetową to oferta kierowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, zarówno dużych jak i mniejszych przedsiębiorstw, którym zależy na poprawnym i nieustannym funkcjonowaniu ich strony firmowej oraz zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest także blogerom oraz freelancerom mającym prywatne strony internetowe. W podstawowym dostępnym pakiecie znajduje się wykonanie aktualizacji WordPressa, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych oraz eliminacja następstw ataków. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są także rozmaitego typu monitoringi (np. zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]