Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Szukasz aktualnej oferty przyjęć w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://tinyurl.com/yjdnyqrl.

Kiedy ktoś myśli o organizacji dużej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Ale ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zaprasza się grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to też komunie, „osiemnastki” oraz ceremonie chrztu. Gdy spis zaproszonych gości jest bardzo długi, zazwyczaj nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym wyjściem jest wynajęcie odpowiedniego lokalu.

Na co zwrócić uwagę dobierając lokal na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. osiemnastka czy imieniny, w której będą brać udział przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym powinno się przygotować nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z drugiej strony zabawy, w których dużą grupę uczestników mogą stanowić kilkulatki, m.in. ceremonie chrztu lub komunie, rekomenduje się urządzić w lokalu, który prócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się za szybko świętowaniem i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Przekąski podawane uczestnikom też muszą być dopasowane do rodzaju przyjęcia. Organizując takie wydarzenie opłaca się zatem sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zadba o smaczne menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 osób!

Znalezienie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, jest stosunkowo proste, jednak rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w iście dworskiej oprawie urządzane są tu chrzciny, komunie oraz – rzecz jasna – wesela, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu można wynająć jedną lub kilka sal, w których wygodnie można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy przyjęcie ma być urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści mniej więcej trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia i ozdobienia stolików, przez przygotowania dań, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]