Profesjonalne sprzątanie grobów

Zleć opiekę nad grobami Kraków na http://tinyurl.com/hf5kvx3.

Oblicze pomników naszych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – nawet, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Największe trudności zaczynają się jednak, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że groby muszą zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Czemu warto postawić na opiekę nad grobami?

Na taką usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, takie jak montaż siedzeń oraz doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, jakie musimy zapłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są w szczególności od rodzaju usług – jeśli wybieramy jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast chcemy, by firma czyściła nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z kosztem około czterystu zł rocznie. Nie zapominajmy, że koszty uzależnione są także od gabarytów grobów, a najdroższe będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]