Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

Korzystna oferta tworzenia i pozycjonowania stron internetowych.

Funkcjonalność stron internetowych bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny internetowe powinniśmy nie tylko opierać się na walorach estetycznych, ale także doświadczeniu klientów – jeśli poruszanie się na serwisie będzie dla nich przyczyną problemów, od razu wejdą na inną witrynę lub zdecydują się na usługi innej firmy. By zatem strona dała nam spodziewane korzyści, warto zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie stworzona strona? Co zrobić, by internauci nie wyłączyli jej zbyt prędko?

Jak projektować strony internetowe?

Centralną zasadą, jaką należy kierować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najistotniejszych elementów portalu – przyciągną wtedy uwagę użytkownika oraz skłonią go do kliknięcia. Łatwo uczynić to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, pamiętając jednak o tym, by kolory równoważyły się na stronie. Ważne jest również to, żeby najważniejsze elementy witryny osadzić na osi, po której wędruje uwaga użytkownika – to kwestia standardów od lat stosowanych w sieci.

Projektowanie stron internetowych – jakiej firmie zlecić?

Jak łatwo się domyślić, stworzenie dobrej strony internetowej nie jest łatwe. W razie strony firmowej nietrafionym rozwiązaniem okaże się więc amatorskie jej zaprojektowanie. By mieć gwarancję, że witryna będzie przynosić zyski, należy zlecić to fachowcom – najlepiej firmie doświadczonej zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]