Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Na joannaklusak.com/oferta/ sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, zazwyczaj potrzebny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt oferuje także wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]