Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Na tej stronie otrzymasz kompleksową pomoc specjalisty w dziedzinie wykonania spaceru 3D.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa lub nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to interesująca prezentacja, którą opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co zyskamy umieszczając go w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przeskakiwać do następnych punktów budynku, w którym się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element zostajemy przeniesieni do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie www naszej firmy.

Czy opłaca się aktywować wirtualny spacer w Google Moja Firma??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Główny z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – w krótkim czasie sporządzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps sprawdzi się w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Możemy także pokazać w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, np. salon piękności bądź lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, aby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]