Serwis okien wykonuj regularnie

Serwis okien Warszawa - zajrzyj w to miejsce po więcej szczegółów o tej usłudze.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie wpływają też warunki atmosferyczne – skrajny żar i mróz, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba również o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]