Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Chcesz poznać więcej szczegółów o cateringu na wesela? Skieruj się na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, będące z reguły ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie czy wesela, od wielu już lat przestały być organizowane w mieszkaniach jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Dziś są to wydarzenia, w których uczestniczy nieraz blisko stu gości. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę wymyślić jadłospisu, a później przygotować oraz podać potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy świętowanie ma trwać wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć ogromne zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Dlaczego warto zamówić catering na wesele?

Organizowanie wesela to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na przygotowanie zaproszeń, ustalanie listy gości, wybór dekoracji sali oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność dostarczenia wystarczającej ilości napojów oraz przekąsek podawanych podczas zabawy, a co istotne – przygotowanie ciepłych dań, które urzekną gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. Obiad na zabawie weselnej powinien mieć znakomitą oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, iż stoły będą wspaniale przystrojone i poprawnie nakryte, dania będą pyszne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, a także że kelnerzy na czas będzie podawać gościom następne posiłki. Taki stopień organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kelnerów i kucharzy, gotowych na obsługę przyjęć zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w tradycyjnych salach.

Kartę dań przyjęcia weselnego skompilujesz z oferty firmy cateringowej

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się swoimi zasadami, tak w sferze aktywności dla zaproszonych, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożoną uprzednio listę oferowanych dań głównych, trunków i deserów pasujących do stylistyki wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy bądź zdobyć tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient ma zatem możliwość samodzielnie złożyć kartę dań z zaproponowanych dań. Wypada jednak zaakcentować, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe pomysły i często na życzenie zamawiającego podejmują się przyrządzenia unikalnych kompozycji potraw.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]