Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Chcesz kupić baniak do wina? Odwiedź ten adres.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako pomysłowy podarunek dla znajomych – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin bądź zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to również perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom do wina bez problemu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]