Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Znajdź drukarki 3D.

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: SLA, FDM oraz PolyJet.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i instrumenty. Wyliczono, iż korzystając z drukarek 3D i innych produktów Stratasys można prawie o 90 procent zmniejszyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Główne idee pracy ekspertów marki Stratasys to gwarantowanie wysokiej klasy urządzeń i usług, a także wsparcie merytoryczne i techniczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny uznany producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduży model, działający w nowatorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się prostą obsługą oraz ergonomiczną konstrukcją. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można błyskawicznie otrzymać jednakowe prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest trwały oraz precyzyjny, a podczas procesu drukowania nie dochodzi do przemieszczenia się warstw oraz nie występują wypaczenia.

Nasze dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]