Drzwi wewnętrzne z wysokiej jakości materiałów – poznaj Oknostol

Co warto wiedzieć o drzwi wewnętrzne producent?

Oknostol to firma, która szczyci się 15-letnim doświadczeniem w produkcji wszelkiego rodzaju modułów okien i drzwi drewnianych. Lata funkcjonowania na polskim rynku sprawiło, że jej fachowcy zapewniają konsumentom najwyższą jakość obsługi klienta oraz sporządzanych produktów. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich najwyższa ergonomia, ale też ich solidność, osiągnięte dzięki użyciu w trakcie ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy planowaniu, produkcji oraz składaniu elementów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca dbałość o zachowanie czterech wartości: najwyższej jakości produktów, całkowitego komfortu ich eksploatacji, absolutnego bezpieczeństwa, jak również satysfakcji klienta.

Oknostol – producent drzwi i okien z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien cechuje się ogromną dbałością o jakość swoich wyrobów. Sprzedawane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to bardzo dobry wybór dla konsumentówszukających niecodziennych, ale solidnych i w pełni funkcjonalnych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższy komfort – wydajnie chronią przed hałasem z zewnątrz oraz stanowią bardzo dobrą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale również podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów – wyposaża się je w zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich nieszablonowy, atrakcyjny wygląd. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, ponieważ wykonywane są tylko z materiałów najwyższej klasy.

Producent drzwi drewnianych – darmowe doradztwo

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć również w sferze obsługi klienta. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol mogą liczyć na bezpłatne doradztwo przy wyborze właściwego modelu drzwi oraz pomiar w domu, co da pewność, iż montaż drzwi odbędzie się sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar według ich spersonalizowany szkicu, doskonale zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko szerokości drzwi, ale także rodzaju wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]