Dwuskrzydłowe, ocieplane i na wymiar – drzwi zewnętrzne drewniane

W tym miejscu zamówisz drzwi drewniane wejściowe.

Drzwi zewnętrzne wykonują sporo zadań – chronią mieszkanie przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych, strzegą przed włamaniem się złodziei oraz oddzielają od harmidru dobiegającego z dworu. Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe? Czy opłaca się wybrać drewniane drzwi wejściowe?

Drzwi drewniane zewnętrzne – trwałość oraz komfort termiczny

Zakup drzwi zewnętrznych to jedna z najważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy właściciel domu. Drewniane drzwi zewnętrzne z uwagi na swoją trwałość oraz cechy już od dawna cieszą się ogromną popularnością. Ekologiczny surowiec wygląda wspaniale i da się go wykończyć na różne sposoby. Poprawnie wykonane drewniane drzwi wejściowe charakteryzują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, iż koszty ogrzewania nie są zbyt wysokie, a mimo tego w domu odczuwamy komfort termiczny. Kupując drzwi do domu należy wziąć pod uwagę modele o przekroju 92 mm lub 68 mm. Szczególnym powodzeniem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo, za sprawą swoim cechom – nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym i wypaczeniu, więc bardzo dobrze nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Obecnie wejściowe drzwi drewniane posiadają uszczelki najnowszej generacji.

A może dwuskrzydłowe drzwi wejściowe na wymiar?

W sprzedaży można znaleźć także drzwi drewniane na wymiar, które są niezbędne w przypadku nieszablonowych otworów na drzwi. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to propozycja dla osób, które kładą nacisk na oryginalny design. Jeśli szukamy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy skorzystać z oferty przedsiębiorstwa, które wykonuje indywidualne projekty na zlecenie, a jednocześnie zapewnia wieloletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwiach drewnianych można umieścić efektowne szyby, na przykład witrażowe. Zamawiający mogą również wybierać spośród obszernego wachlarza szyldów. Oprócz zalet estetycznych, należy również zaakcentować inne przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Są one trudne do wyłamania, gdyż współcześnie często zaopatrzone są w systemy antywyważeniowe. Gwarantuje to domownikom znakomitą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne posiadają też trzypunktowy zamek listwowy, a klient może wybrać niski próg drewniany bądź aluminiowy. Przy wytwarzaniu nowoczesnych drewnianych drzwi wejściowych wykorzystuje się najlepszej jakości impregnaty, które osłaniają ich powierzchnię przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]