Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Chcesz zamówić słoiki szklane hurt? Skieruj się na tę stronę.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że większością rynku wyrobów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to też branża, w której znakomicie radzą sobie małe podmioty, o ile zachęcą klienta do swojego pysznego, autorskiego czy też zdrowego produktu. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi być zapakowane tak, by towar dłużej pozostał świeży, a zatem m.in. w butelki oraz słoiczki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, bo można je recyklingować.

Butelki oraz słoiki w hurcie najlepiej od lokalnego hurtownika

Oczywiste jest, że oferty sprzedaży kierowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się zauważalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo smalczyk kanapkowy, ocet czy dżemy, będzie potrzebować co roku nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości znacznie przekraczające liczbę paru tysięcy. Zakup butelek oraz słoików w hurcie będzie więc dla niego zarówno metodą optymalizacji kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w hurtowych ilościach na ogół można liczyć na znaczny rabat od dostawcy, ale także oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u lokalnego dystrybutora butelek i słoików. Tym sposobem także dostanie je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu kupisz butelki oraz słoiki w paletach

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i pojemności butelki szklane (idealne do przechowywania piwa, wina lub soków) i słoiki. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od objętości opakowań – po 500, 1600, a nawet 2700 sztuk danego pojemnika. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą też odebrać zakupiony towar samodzielnie z magazynu sprzedającego. Wraz z butelkami oraz słoikami w hurcie można dodatkowo nabyć odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki dopasowane do danego typu opakowania.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]