Hurtowni odzieży reklamowej i gadżetów – wszystko w jednym sklepie

Nowoczesny biznes nie obejdzie się bez działań marketingowych. Dziś reklama ma różnorodne formy: zamieszcza się ją w magazynach, w mediach społecznościowych i w internecie. Jednak w dalszym ciągu nie odchodzi się od tradycyjnych nośników reklamy, np. kalendarzy czy ulotek. Wykorzystuje się też jeszcze jeden typ działań reklamowych, który potencjalni odbiorcy niezmiernie kochają – promocję poprzez gadżety.

Gadżety reklamowe – wiele z nich opłaca się mieć zawsze przy sobie

W odróżnieniu do pozostałych form promocji, różnego typu gadżety są konkretną rzeczą, która często jest bardzo praktyczna, dlatego użytkowana jest dłużej. To z kolei sprawia, iż nasi potencjalni kontrahenci oraz konsumenci bardzo je doceniają. Trudno wskazać osobę, która odmówi przyjęcia w kancelarii bądź w banku parasolki lub długopisu. Są to przecież przedmioty, które zawsze powinno się mieć przy sobie. A co kluczowe – ten przedmiot jest gratis! Tymczasem używając raz za razem dany gadżet, klient non stop widzi hasło reklamowe firmy, od której go otrzymał, tym samym z czasem zapada mu ona silnie w pamięć.

Gdzie zamówić gadżety reklamowe?

Sitodruk, czyli jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod używanych do personalizacji gadżetów reklamowych, umożliwia nadruk zarówno na plastiku, tekstyliach, jak i drewnie. Najchętniej kupowanym gadżetem z tkaniny, jest naturalnie odzież reklamowa – przeważnie nanosi się firmowe logo na koszulki, a czasem również na bezrękawnikach, czapkach czy polarach. Ponadto można wydrukować logo na torbie jutowej, szlafroku i parasolu. Jeśli zależy nam na obszernym wyborze opcji nadruku, trzeba sprawdzić ofertę hurtowni gadżetów reklamowych. Na jednej stronie można wtedy kupić nie tylko koszulki i odzież z nadrukiem, ale też np. breloczki, etui na tablet bądź kubki, co przyśpieszy przygotowanie każdej akcji reklamowej.