Jakie można kupić zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Chcesz kupić kapsułki Lavazza A Modo Mio? Zobacz tutaj.

Marek produkujących kawę są tysiące, jednakże Lavazza nieustannie znajduje się na liście tych cieszących się uznaniem. Niewiele osób wie, że początek marki Lavazza sięga końca XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów kupił niewielki obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawowca i przygotowywano ich oryginalne kompozycje. Zdobyły one w mgnieniu oka serca mieszkańców miasta. Wiek później marka Lavazza nadal czaruje jakością swoich kaw, określając standardy także w zakresie kaw w kapsułkach.

Kawa w kapsułkach A Modo Mio – można kupić ich odpowiedniki

Ekspresy do kawy w kapsułkach z kolekcji Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą przyrządzanie apetycznej, pachnącej kawy trwa jedynie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek używać tylko z mieszanek smaków produkowanych przez tego producenta. Dzisiaj w sklepach znaleźć można sporo odpowiedników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one taniej, ale wciąż charakteryzuje je wysoka jakość.

Kto wytwarza zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która też pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kaw w kapsułkach do wielu modnych urządzeń tego rodzaju. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące niesamowitą mieszanką arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej mieszanką z robustą (Avarizia Delicato lub Intenso Gola), jak i napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) czy popularnego włoskiego likieru (Sambuca).

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]