Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Szukasz kontenera na odpady? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontenery na odpady – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości wariantów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na placach budowy często stosowane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Nasze dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]