Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Jeśli chcesz kupić etykiety na wódkę weselną, koniecznie odwiedź ten adres.

Zwyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zarzewia jednym z najchętniej wręczanych i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć butelki na osiemnastkę, imieniny lub ślub. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli inni goście przyniosą to samo?

Etykiety weselne – butelka alkoholu jako niecodzienny podarek od nowożeńców

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale także dość często młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki prezent jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Lecz takie butelki z alkoholem mogą również stać się w fajną pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę, na których można umieścić informację o imionach Pana i Pani Młodej, dacie i miejscu wesela bądź słowa podziękowania. Etykiety weselne można kupić w rozmaitych wzorach oraz odcieniach, w związku z tym bez problemu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji nowożeńców. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym czy wieczorze kawalerskim.

Personalizowane etykiety na butelki – oznaczaj domowe trunki

Etykietami z własnym tekstem można dekorować butelki w domowej spiżarni. Jeżeli wytwarzasz swoje soki, nalewki czy wina, a następnie dzielisz się nimi z rodziną lub kolegami przy różnych okazjach, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne prostej butelki. W dodatku flaszki można również oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]