Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Znajdź kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo.

Technika zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana w końcu lat 70-tych i pomału zdobywała sobie nowych miłośników. Ten praktyczny proces umożliwia przygotowanie kawy wysokiej jakości w niezwykle prosty sposób – należy dodać wodę do pojemnika w urządzeniu, włożyć kapsułkę z kawą do dedykowanego zasobnika i już po kilkunastu sekundach można delektować się aromatyczną kawą.

Jakie znamy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z najbardziej znanych na świecie jest ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inna formę niż pozostałe, co przez długi czas narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w kapsułki z kawą od jednego wytwórcy. Problem ten dotyczył wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach oferowanych jest w sklepach – również w naszym kraju – wiele ich zamienników. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta stworzyła linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw cechują się tym, iż wywodzą się z jednej uprawy, gatunku oraz zbioru. Smak takiej kawy jest unikatowy, ponieważ ma na niego wpływ wiele przeróżnych składników, m.in. konkretna pogoda , która panowała w roku wzrostu roślin. Dodawanie do kaw speciality dodatków aromatyzujących lub mleka zabija ich unikalne nuty smakowe. Na rynku kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Nikaragui i Kolumbii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych ziarnach mocno wyczuwalne są naturalne aromaty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Zaparzacze do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurach lub hostelach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczna – z reguły zamyka się w granicy 1-1,50 zł. Nietrudno zauważyć, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż podobny napój serwowany w kawiarniach w galerii bądź w bufetach w biurze. niebanalne wzornictwo oraz rozsądne ceny urządzeń na kapsułki powodują, iż z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Przy użyciu ich będziemy radować się kubkiem takiej kawy do niedzielnego ciastka, a jednocześnie podamy gościom wysokiej jakości kawę w czasie weekendowych spotkań, nie obawiając się o gigantyczne koszty. Jeżeli zamierzamy kupić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się zawsze czy są kompatybilne z posiadanym przez nas sprzętem.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]