Rolkowe, hakowe, otwarte – rodzaje kontenerów stalowych

Chcesz kupić kontenery na odpady? Odwiedź tę stronę.

Część odpadów nie może trafić do pojemników na surowce zmieszane albo wtórne. Dotyczy to najczęściej tych, które są wytwarzane w czasie wszelkiego typu remontów i prac budowlanych, a także odpadów industrialnych. Należy je odwozić do wyznaczonego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą zutylizowane zgodnie z ustawą o odpadach. W wielu sytuacjach mogą jednakże wyniknąć trudności związane z przechowywaniem oraz przewozem odpadów. By się przed nimi ustrzec, warto wyposażyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na śmieci

Najprostsze kontenery otwarte są dostosowane do przechowywania i przewozu opakowań, starych mebli, gruzu i podobnych odpadów. Dodatkowo w użyciu są również kontenery uszczelniane, które wspaniale sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (m.in. tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Uszczelniane łączenia są również niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, takie jak trociny, wióry metalowe czy granulaty. Ich załadunek usprawnia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najprostsze w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, zaopatrzone w system ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery otwarte – dla przedsiębiorstw budowlanych i ekip sprzątających

Odbiorcami usług producentów kontenerów na odpady są najróżniejsze firmy. Pośród nich można wymienić m.in. firmy sprzątające i parające się opróżnianiem pomieszczeń, przedsiębiorstwa budowlane, jak również wszelkiego typu zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na śmieci decydują się firmy oferujące usługi wywozu gruzu i odpadów wielkogabarytowych. Udostępniają je one klientom, a po napełnieniu transportują do punktu legalnego ich składowania bądź utylizacji.

Nasze dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]