Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Chcesz zamówić słoiki z kranikiem? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i napojów. Dużą popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają znaczne pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest wspaniała dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania kompotów, lemoniad, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego atutem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]