Spakuj wszystko co potrzebujesz do samochodu – o boksach dachowych

Kup boksy dachowe na https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz dużej liczby walizek, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży istnieje wiele rodzajów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, a także belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, zniszczenia czy korozję. Niezwykle popularne są również boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika musi być dobrany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – duża pojemność

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają sporą pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Transport sprzętu na dachu auta to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują głównie osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, a także inne rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy w środku pojazdu.

Nasze dane teleadresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]