Szukasz części zamiennych do Renault? Zobacz, gdzie je kupić!

Wszystko o Renault części Kraków.

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, podwozia, nadwozia, silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się posiadacze Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Nasze dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]